ZESPO�Y NA JUWENALIA, DNI MIASTA, EVENTY, IMPREZY PLENEROWE

 

 
niusy arty�ci koncerty/wydarzenia promocje oferta kontakt  

 

   

 
 

1. Koncerty naszych artystów, a także wszelkich innych polskich wykonawców
Nasi artyści koncertują zarówno w klubach czy ośrodkach kultury, jak i na największych imprezach plenerowych czy festiwalach. Ich występ uatrakcyjni Wasz event czy uroczystość. Skontaktuj się z nami – wspólnie ustalimy, jak możemy współpracować dla realizacji Twoich celów.
 
 
2. Koncerty, trasy koncertowe, imprezy, eventy, pikniki i uroczystości - kompleksowa organizacja, produkcja i obsługa.
Zorganizujemy i wyprodukujemy dla Państwa każdą imprezę od A do Z. Zapewnimy scenę, światło, dźwięk, artystów, konferansjerów, hostessy, gastronomię, pirotechnikę oraz nietypowe atrakcje dostosowane do oczekiwań klienta. Obsługujemy: koncerty plenerowe, widowiska, dni miast, juwenalia, święta, pikniki, festiwale, eventy, kongresy, zjazdy, konferencje itp.
 
 
3. Scena, światło, dźwięk
Wynajmujemy sceny, oświetlenie i nagłośnienie sceniczne. Oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę, dobierzemy odpowiedni wariant dla Państwa. Opracujemy kosztorys, biorąc pod uwagę wymogi techniczne zaproszonych artystów (ridery) oraz możliwości finansowe zamawiającego.
 
 
4. Management muzyczny
Zajmujemy się kompleksową obsługą artystów: Organizujemy koncerty, działalność wydawniczą, promocję, PR. Potrzebujesz managera? Zadzwoń, porozmawiamy.
 
 
5. Booking
Zorganizujemy dla Państwa koncert każdego polskiego artysty.
 
 
6. Warsztaty i szkolenia (muzyczne)
Prowadzimy szkolenia w zakresie gry na instrumentach, (gitara, perkusja, gitara basowa, kontrabas) zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej. Nasi szkoleniowcy to praktycy z wieloletnim stażem estradowym i studyjnym.


 

Copyright 2012 Peef Music, Wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania grafiki oraz treści bez zgody autorów